Projektowanie ogrodów

Jak zaprojektować ogród?

Projektowanie ogrodów to bardzo dokładny i przemyślany proces. Po wysłuchaniu oczekiwać klienta, przygotowujemy koncepcję zagospodarowania ogrodu. Wykonanie dobrego projektu jest kluczem do budowy wymarzonego ogrodu, skrojonego na miarę potrzeb jego właściciela. Przemyślana organizacja przestrzeni wokół nas ułatwi codzienne użytkowanie oraz utrzymanie ogrodu dając nam więcej czasu na wypoczynek wśród przydomowej zieleni.

Projekt ogrodu (Wrocław) zaprojektowany przez naszą firmę może uwzględniać kilka funkcji takich jak:

  • Miejsce do wypoczynku;

  • Ogród dla ogrodnika hobbysty;

  • Codzienna rekreacja, miejsce do grillowania, opalania, jacuzzi;

  • Możemy w nim hodować własne warzywa i owoce.

Funkcji ogrodu mamy wiele i jeżeli chcemy, żeby wszystkie zostały zachowane, tworząc spójną całość, warto postawić na ocenę fachowca w tym temacie. Aranżacja ogrodów (Wrocław) to jedna z ofert naszej firmy. Stworzymy indywidualny projekt, który połączy ze sobą walory estetyczne i rekreacyjne tak, abyś w pełni cieszył się zielenią wokół Twojego domu.

Czym kierować się przy planowaniu ogrodu?

Projekt ogrodu warto wybrać przy planowaniu budowy tak, aby tworzył spójną całość z budynkiem. Wybierając gatunki roślin, warto uwzględnić poziom wód gruntowych oraz rodzaj gleby, ponieważ niektóre rośliny są bardzo wymagające i należy dobrać odpowiednie warunki do ich rozwoju. Nasza firma oferuje profesjonalne projektowanie ogrodów (Wrocław i okolice). Zadbamy o to, aby Twój ogród spełnił oczekiwania. Znajdziemy miejsce na rabaty ozdobne czy przydomowy warzywnik. Projekt ogrodu (Wrocław -cena i szczegóły omawiane podczas konsultacji) nowoczesnego to nie tylko rozplanowanie nawierzchni i zieleni. Całość musi być spójna, estetyczna i przewidywać miejsce na relaks oraz aktywny wypoczynek.

Nowoczesne ogrody projekty – Wrocław

Coraz częściej do ogrodu czy na taras staramy się przenieść styl, w jakim zaaranżowane jest nasze mieszkanie. Nowoczesne projekty opierają się na połączeniu kamienia, drewna i zieleni. Elegancko przystrzyżone krzewy i żywopłoty czy ścieżki oraz murki łączące się z architekturą budynku to najczęstsze rozwiązania w wielu ogrodach. Coraz bardziej dominują proste rozwiązania.

Jeżeli poszukujesz sprawdzonej i doświadczonej ekipy, która zajmie się zielenią wokół Twojego domu to projektowanie ogrodów (dolnośląskie i okolice) należy do jednej z naszych specjalności. Nowoczesny ogród zaprojektowany przez nas będzie nie tylko służył wypoczynkowi, ale będzie też funkcjonalny. Zadbamy o niego również od strony estetycznej, a odpowiednio dobrane gatunki roślin sprawią, że ich pielęgnacja nie sprawi większych kłopotów. Zakładanie i Projektowanie ogrodów Wrocław to podstawa naszej oferty. Wszystko wykonujemy rzetelnie i z udziałem fachowców na każdym etapie.

SEKCJA FAQ

Jakie są koszty zaprojektowania ogrodu przez waszą firmę?

Wstępną wycenę i konsultację na miejscu wykonujemy za darmo. Większość kosztów zależy od powierzchni działki i dodatkowych montaży jak taras czy układanie kostki.

Czy zajmujecie się projektowaniem małej architektury wykonanej z kamienia?

Tak, mamy w ofercie taką opcję. Wykonujemy różne kompozycje z kamienia naturalnego.

Zobacz nasze realizacje

© 2022 Zielone Chwile. All rights reserved.
Realizacja: Mikołaj Lisiewicz