Taras w ogrodzie – inspiracje

Nowoczesne propozycje tarasów to przede wszystkim funkcjonalność. Każdy projekt jest indywidualny i dostosowany do potrzeb użytkownika. W zależności od potrzeb możemy postawić na nim sprzęt sportowy, grill czy leżaki do opalania. Nasi specjaliści zaprojektują dla ciebie nowoczesny taras (Wrocław i okolice). Rozwiązania, których użyjemy, będą odzwierciedleniem Twoich potrzeb dotyczących wyposażenia i funkcji tarasu. Dodatkowym ożywieniem przestrzeni oczywiście będzie wszelkiego rodzaju roślinności.

Pomysły na nowoczesną aranżację patio

Każda aranżacja naszej przestrzeni mieszkalnej powinna spełniać nasze oczekiwania w zależności od pełnionej funkcji. Taras często jest miejscem odpoczynku i relaksu. Warto zadbać, aby był połączeniem funkcjonalności oraz stylowej aranżacji. Coraz częściej decydujemy się na nowoczesne patio w ogrodzie, które będzie przedłużeniem naszej mieszkalnej przestrzeni. Tego typu rozwiązania stawiają przede wszystkim na minimalizm. W zależności od użytych materiałów nowoczesny ogród z tarasem może być elegancki lub bardziej przytulny. Jednym z najczęściej używanych materiałów jest drewno. Do budowy tarasu można wykorzystać różne gatunki drewna egzotycznego lub deski z kompozytu. Dużą przewagą takiego materiału jest jego trwałość, naturalność i spójność z częścią roślinną ogrodu. Możemy również stworzyć różne aranżacje w zależności od użytych dodatków.

Projekt tarasu do ogrodu

Nowoczesne trasy projektujemy i urządzamy jak wnętrze naszego domu. Stawiamy ozdobne donice z kwiatami i wygodne meble. Jest to połączenie naszego ogrodu i wnętrza, więc całość musi być spójna. Nowoczesny ogród tarasowy może stanowić mini kwietnik lub warzywnik. Postawimy na nim pomidorki koktajlowe w doniczkach czy mini papryczki. Jeżeli mamy do dyspozycji większą powierzchnię możemy na niej umieścić dużą ilość różnej roślinności, która płynnie będzie przechodzić w zieleń ogrodu. Bardzo dobrze sprawdzają się drewniane powierzchnie w połączeniu z kamieniem. Jeżeli mamy do dyspozycji małą powierzchnię warto stworzyć przytulną i jednocześnie funkcjonalną aranżację. Sprawdzi się tutaj mały stolik na kawę i podwieszany rattanowy fotel.

SEKCJA FAQ

Z jakich materiałów wykonujecie tarasy?

Nasze projekty wykonywane są z najwyższej jakości drewna w tym gatunków egzotycznych. Dodatkowo zabezpieczamy je w odpowiedni sposób, aby były odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

Jakie są koszty wyceny projektu tarasu?

Taka wycena na naszej stronie jest bezpłatna. Dodatkowo oferujemy również bezpłatną konsultację na miejscu.

© 2022 Zielone Chwile. All rights reserved.