Nowoczesny taras w ogrodzie

Nowoczesny tarasy w ogrodzie – inspiracje

Nowoczesne propozycje tarasów to przede wszystkim funkcjonalność. Każdy projekt jest indywidualny i dostosowany do potrzeb użytkownika. W zależności od potrzeb możemy postawić na nim sprzęt sportowy, grill czy leżaki do opalania. Nowoczesny taras w ogrodzie - Nasi specjaliści zaprojektują dla ciebie nowoczesny taras (Wrocław i okolice). Rozwiązania, których użyjemy, będą odzwierciedleniem Twoich potrzeb dotyczących wyposażenia i funkcji tarasu. Dodatkowym ożywieniem przestrzeni oczywiście będzie wszelkiego rodzaju roślinności.

Pomysły na nowoczesną aranżację patio

Każda aranżacja naszej przestrzeni mieszkalnej powinna spełniać nasze oczekiwania w zależności od pełnionej funkcji. Taras często jest miejscem odpoczynku i relaksu. Warto zadbać, aby był połączeniem funkcjonalności oraz stylowej aranżacji. Coraz częściej decydujemy się na nowoczesne patio w ogrodzie, które będzie przedłużeniem naszej mieszkalnej przestrzeni. Tego typu rozwiązania stawiają przede wszystkim na minimalizm. W zależności od użytych materiałów nowoczesny ogród z tarasem może być elegancki lub bardziej przytulny. Jednym z najczęściej używanych materiałów jest drewno. Do budowy tarasu można wykorzystać różne gatunki drewna egzotycznego lub deski z kompozytu. Dużą przewagą takiego materiału jest jego trwałość, naturalność i spójność z częścią roślinną ogrodu. Możemy również stworzyć różne aranżacje w zależności od użytych dodatków.

Projekt nowoczesnego tarasu do ogrodu

Nowoczesne trasy projektujemy i urządzamy jak wnętrze naszego domu. Stawiamy ozdobne donice z kwiatami i wygodne meble. Jest to połączenie naszego ogrodu i wnętrza, więc całość musi być spójna. Nowoczesny ogród tarasowy może stanowić mini kwietnik lub warzywnik. Postawimy na nim pomidorki koktajlowe w doniczkach czy mini papryczki. Jeżeli mamy do dyspozycji większą powierzchnię możemy na niej umieścić dużą ilość różnej roślinności, która płynnie będzie przechodzić w zieleń ogrodu. Bardzo dobrze sprawdzają się drewniane powierzchnie w połączeniu z kamieniem. Jeżeli mamy do dyspozycji małą powierzchnię warto stworzyć przytulną i jednocześnie funkcjonalną aranżację. Sprawdzi się tutaj mały stolik na kawę i podwieszany rattanowy fotel.

SEKCJA FAQ

Z jakich materiałów wykonujecie tarasy?

Nasze projekty wykonywane są z najwyższej jakości drewna w tym gatunków egzotycznych. Dodatkowo zabezpieczamy je w odpowiedni sposób, aby były odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

Jakie są koszty wyceny projektu tarasu?

Taka wycena na naszej stronie jest bezpłatna. Dodatkowo oferujemy również bezpłatną konsultację na miejscu.

Zobacz nasze realizacje

© 2022 Zielone Chwile. All rights reserved.